Круїзи

Останнім часом морські круїзи стають все більш популярним і, що важливіше, більш доступним варіантом туристичних поїздок. І це не дивно: все сучасні круїзні лайнери обладнані стабілізаторами хитавиці, а їх маршрути розробляються таким чином, щоб по можливості уникати штормів.

Відчуття «замкнутого простору» нівелюється за рахунок продуманого планування кают і всіх «пасажирських» приміщень корабля. А щоб туристи, понад сподівання, не занудьгували під час плавання від одного порту до іншого, для них передбачено безліч розваг на борту.

Круїзи, по суті, поєднують у собі риси екскурсійного та пляжного відпочинку. Усі сучасні кораблі пропонують широкий вибір розважальних заходів: кінотеатри, зали для концертів та дискотек, водні атракціони та басейни, спортивні комплекси. На кораблі є усе що потрібно для вишуканого відпочинку: казино, ресторани, інтернет-кафе, СПА салони. Під час заходу лайнера у відповідне портове місто зазвичай організовуються екскурсії по визначних та історичних місцях даного міста.